ukmerge

ukmergė

ukmergė
Paskutinis prisijungimas: prieš 3 dienas
Viso knygų: 971
Registruotas: prieš 2 metus
Miestas: Ukmergė
Papildoma informacija:
SIUNČIU TIK PER PAŠTOMATUS !!!! Nenurodžius paštomato, o tik savo namų adresą, paštomatą pasirenku savo nuožiūra.

Siunčiu knygas per paštomatus:

1. LP Express (siuntimo kaina nuo 2 Eur, priklausomai nuo siuntinio dydžio).

2. Omniva (Siuntimo kaina nuo 2.15 Eur, priklausomai nuo siuntinio dydžio, dažniausiai 2.15 Eur).

3. DPD (siuntimo kaina nuo 2.29 Eur, priklausomai nuo siuntinio dydžio)

4. Siuntimas į užsienį. (Nuo 14 Eur, priklausomai nuo svorio, dydžio ir šalies). Paprastai siunčiu per DPD.

5. Per DPD galiu siųsti gavėjo adresu. Siuntimo kaina: 4.49 Eur.

Siunčiu tik gavus apmokėjimą (banko sąskaita arba paypal), jokiais kitais mokėjimo metodais neužsiimu.

Galima nemokamai atsiimti Ukmergėje, pagal susitarimą ir Kaune, Raudondvario pl, netoli Ermitažo, taip pat yra galimybė atsiimti Alytuje, Prienuose, Lazdijuose. Tik tai gali užtrukti, nes reikia derintis prie manęs, kada važiuoju pro tuos miestus.

Jei gavę atsakymą, su nurodyta mano sąskaita, neapmokėjote už knygas per 5 dienas, knygos parduodamos sekančiam pirkėjui. Todėl niekada nemokėkite už knygą pagal seną žinutę. Jei persigalvojote, paklauskite dar kartą ar pasitikrinkite ar ta knyga dar yra mano lentynoje. Knygų, kurių nebeturiu, interneto lentynoje nelaikau.


Atsiprašau, bet ne visada galiu operatyviai ir greitai išsiųsti knygas. Tai gali užtrukti iki 7 dienų. Išsiųsti knygas dažniausiai galiu tik savaitgaliais. Pageidautina, kad siuntimai vyktų per paštomatus, nes per paštą tiesiog nėra galimybių ir tai labai ilgai užtruktų.


Prašau informaciją apie tai kur siųsti ir kam, rašyti sena.lt žinutėse, o ne bankinio pavedimo laukeliuose. Taip pat prašau didžiosiomis raidėmis aiškiai nurodyti į kokį paštomatą siųsti.

Labai prašau apmokant, paskirties laukelyje užrašyti knygos pavadinimą, už kurią mokate ar savo sena.lt vartotojo vardą. Mes užklausų yra tikrai nemažai, ir paskui labai sunku atsekti kas už ką sumokėjo.

Jei apmokėjote už knygą, ir ilgai negaunate nei knygos, nei atsakymo, rašykite, įkyrėkite, nes galbūt Jūsų laiškas netyčia pasimetė tarp kitų ir aš tiesiog pražiopsojau užsakymą, nes laiškų gaunu nemažai.

Išsirink keletą knygų iš vieno pardavėjo ir sutaupyk - už siuntinį mokėk mažiau.

Rasta knygų: 971