ukmerge

ukmergė

ukmergė
Paskutinis prisijungimas: prieš 2 dienas
Viso knygų: 943
Registruotas: prieš metus
Miestas: Ukmergė
Papildoma informacija:
SIUNČIU TIK PER PAŠTOMATUS !!!! Per paštą siunčiu tik jei knygų vertė daugiau kaip 15 Eur (be siuntimo kainos), bet ir tai tik ekstra atveju, nes per paštą neturiu galimybės ir tai labai ilgai užtruktų.

Siunčiu knygas per paštomatus:

1. LP Express (siuntimo kaina nuo 1.95 Eur, priklausomai nuo siuntinio dydžio, paprastai būna 1.95 Eur).

2. Omniva (Siuntimo kaina nuo 2.15 Eur, priklausomai nuo siuntinio dydžio, dažniausiai 2.15 Eur).

3. DPD (siuntimo kaina nuo 2.29 Eur, priklausomai nuo siuntinio dydžio, papildomai imu 1 Eur prie siuntimo kainos, už nuvažiavimą, nes paštomatas yra kitam miesto gale).

4. Paštas (registruota arba neregistruota siunta. (Siuntimo kaina nuo 1.99 Eur, priklausomai nuo siuntinio dydžio ir svorio). Jei knygutę telpa į paprastą voką: siuntimo kaina 0.79 Eur + vokas 0.25 Eur. Jei knygutės vertė mažesnė kaip 4 Eur, papildomai už ėjimą į paštą - 1 Eur, arba laukti, kol bus pakeliui į paštą).

5. Siuntimas į užsienį. (Nuo 7 Eur. ). Karantino ir Covid'o atveju į paštą einu tik jei knygų suma viršija 15 Eur (be siuntimo).

Siunčiu tik gavus apmokėjimą, jokiais kitais mokėjimo metodais neužsiimu.

Galima nemokamai atsiimti Ukmergėje, pagal susitarimą ir Kaune, Raudondvario pl, netoli Ermitažo, taip pat yra galimybė atsiimti Alytuje, Prienuose, Lazdijuose. Tik tai gali užtrukti, nes reikia derintis prie manęs, kada važiuoju pro tuos miestus.

Jei gavę atsakymą, su nurodyta mano sąskaita, neapmokėjote už knygas per 5 dienas, knygos parduodamos sekančiam pirkėjui. Todėl niekada nemokėkite už knygą pagal seną žinutę. Jei persigalvojote, paklauskite dar kartą ar pasitikrinkite ar ta knyga dar yra mano lentynoje. Knygų, kurių nebeturiu, interneto lentynoje nelaikau.


Atsiprašau, bet ne visada galiu operatyviai ir greitai išsiųsti knygas. Tai gali užtrukti iki 7 dienų. Išsiųsti knygas dažniausiai galiu tik savaitgaliais. Telefonu ne visada galiu atsiliepti, todėl geriau rašykite žinutes. Pageidautina, kad siuntimai vyktų per paštomatus, nes per paštą tiesiog nėra galimybių ir tai labai ilgai užtruktų.


Prašau informaciją apie tai kur siųsti ir kam, rašyti sena.lt žinutėse, o ne bankinio pavedimo laukeliuose. Taip pat prašau didžiosiomis raidėmis aiškiai nurodyti į kokį paštomatą (LP EXPRESS ar OMNIVA siųsti).

Labai prašau apmokant, paskirties laukelyje užrašyti knygos pavadinimą, už kurią mokate ar savo sena.lt vartotojo vardą.

Jei apmokėjote už knygą, ir ilgai negaunate nei knygos, nei atsakymo, rašykite, įkyrėkite, nes galbūt Jūsų laiškas netyčia pasimetė tarp kitų ir aš tiesiog pražiopsojau užsakymą, nes laiškų gaunu nemažai.

Išsirink keletą knygų iš vieno pardavėjo ir sutaupyk - už siuntinį mokėk mažiau.

Rasta knygų: 2